kanada-złoty-klon-46

Wycieczki kolejowe to nasza pasja

Na naszej stronie prezentujemy Państwu przykładowe programy wycieczek, które poznaliśmy osobiście.
Zwracamy uwagę, że prezentowane wycieczki nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ani nie są ofertą imprezy turystycznej w rozumieniu ustawy o imprezach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 r. Organizatorem prezentowanych wycieczek są firmy posiadające siedzibę na terenie Unii Europejskiej i umowa o udział w wycieczce również jest zawierana bezpośrednio z organizatorem i otrzymujecie Państwo wszystkie wymagane informacje bezpośrednio od organizatora. Chętnie doradzimy przy wyborze konkretnej wycieczki, natomiast wszelkie formalności związane z płatnością, rezerwacją i podpisaniem umowy o udział w wycieczce finalizujecie Państwo bezpośrednio ze wskazanym organizatorem, na którym spoczywa również obowiązek informacyjny dotyczący warunków udziału, procedury rezerwacji, przyjmowania wpłat, ubezpieczenia uczestników wycieczki i prawach przysługujących uczestnikom wycieczek.

DSC06145
DSC06248
Bahnsteig

Nasza firma była również wielokrotnie wykonawcą kompleksowej obsługi dla czarterowych pociągów turystycznych przyjeżdżających do Polski. Troszczyliśmy się o uczestników podczas całego pobytu w Polsce. Zapewnialiśmy im transfery bagaży, noclegi w hotelach i cały program turystyczny.

Od podszewki poznaliśmy specyfikę wycieczki kolejowej. Zachwyciła nas formuła podróżowania pociągiem specjalnie czarterowanym na potrzeby programu wycieczki.
Postanowiliśmy przekonać również polskich klientów do szerokiej oferty wycieczek kolejowych z całego świata dostępnej u renomowanych organizatorów.

Poznaliśmy już wiele słynnych tras kolejowych świata. Wypróbowaliśmy „na własnej skórze” przeróżne pociągi. Pokonaliśmy tysiące kilometrów po torach Kolei Transsyberyjskiej, legendarnego Jedwabnego Szlaku, wśród alpejskich krajobrazów Szwajcarii, biegnących przez parki narodowe Kanady, czy bezkresne przestrzenie Afryki. Przekonaliśmy się, że to właśnie pociąg i magia podróży koleją dostarczają najmocniejszych przeżyć i wyjątkowych wrażeń.

Od sześciu lat pociągi świata zaprzątają całą naszą turystyczną pasję. Wybieramy dla Was atrakcyjne programy organizowane przez uznanych operatorów pociągów w Europie i na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek kolejowych!
Radosław Skrodzki, dyrektor