Restaurant 5 – Ross Hillier

Koncept wycieczki kolejowej

Często podróż pociągiem nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia.
Chcemy rozwiać Twoje wątpliwości:

Restaurant 2 – Ross Hillier X

To NIE jest zwykły przejazd z punktu A do B

Wrażenia z wycieczki wzbogacone zostają o niezwykłe przeżycia z podróży koleją. Nie czekamy, aż znajdziemy się w kolejnym mieście, nie uważamy przejazdu za czas stracony, lecz delektujemy się pobytem w pociągu, siedząc wygodnie we własnym przedziale lub spędzając czas w wagonie restauracyjnym.

nie nudna podroz 3

Podróż pociągiem NIE jest nudna

Słynne trasy kolejowe świata obrosły w legendy. Jedwabny Szlak, czy Kolej Transsyberyjska to w przypadku wycieczki kolejowej podroż przez trzy kraje. Każdego dnia czekają na Ciebie nowe wrażenia, zmieniające się krajobrazy.

nie meczaca podroz3

Podróż pociągiem NIE jest męcząca.

W odróżnieniu do przejazdu autokarem, do dyspozycji masz własny przedział sypialny wybranej kategorii (jedno-, dwu- lub czteroosobowy). W każdym pociągu znajują się łazienki z WC i przysznicem. Codziennie usłużny personel ściele łóżka. Zawsze też zajmujemy się Twoim bagażem, nie musisz go samodzielnie przenosić. Kameralną atmosferę zapewniamy zachowując podział na mniejsze grupy – każda otrzymuje do swojej dyspozycji pilota i przewodnika.

Young lady taking a selfie with the oriental buildings in Itchan Kala ancient town on the background. Khiva, Uzbekistan

Całego czasu podróży NIE spędzamy tylko w pociągu.

Podczas pobytów w miastach na nocleg udajemy się do hoteli. Każda wycieczka zawiera bogaty program turystyczny – zwiedzanie, rejs statkiem, obiad w lokalnej restauracji, koncert, jak i również czas wolny na własne odkrywanie miasta.