Specjalizujemy się w oferowaniu wycieczek kolejowych w stylu nostalgicznego Orient Express. Wycieczki kolejowa to nasza pasja.
Doświadczenie na rynku turystycznym zdobywamy od 1996 roku. Działalność rozpoczęliśmy jako touroperator turystyki przyjazdowej. Do dziś wspieramy biura podróży z Niemiec, Austrii, Szwajcarii przy organizacji wycieczek w Polsce. Zdobyliśmy uznanie dzięki wysokiej jakości obsługi, oferowaniu ciekawych, ambitnych programów wycieczek w atrakcyjnych miastach i regionach Polski. Zagranicznym gościom prezentujemy dorobek naszej kultury, organizujemy dla nich udział w koncertach, wystawach i przemierzamy kraj śladami polskich artystów światowej sławy.

DSC01227

Nasza firma była również wielokrotnie wykonawcą kompleksowej obsługi dla czarterowych pociągów turystycznych przyjeżdżających do Polski. Troszczyliśmy się o uczestników podczas całego pobytu w Polsce. Zapewnialiśmy im transfery bagaży, noclegi w hotelach i cały program turystyczny.

Od podszewki poznaliśmy specyfikę wycieczki kolejowej. Zachwyciła nas formuła podróżowania pociągiem specjalnie czarterowanym na potrzeby programu wycieczki.
Postanowiliśmy przekonać również polskich klientów do szerokiej oferty wycieczek kolejowych z całego świata.

DSC01240

Poznaliśmy już wiele słynnych tras kolejowych świata. Wypróbowaliśmy „na własnej skórze” przeróżne pociągi. Pokonaliśmy tysiące kilometrów po torach Kolei Transsyberyjskiej, legendarnego Jedwabnego Szlaku, wśród alpejskich krajobrazów Szwajcarii, biegnących przez parki narodowe Kanady, czy bezkresne przestrzenie Afryki. Przekonaliśmy się, że to właśnie pociąg i magia podróży koleją dostarczają najmocniejszych przeżyć i wyjątkowych wrażeń.

Radoslaw Skrodzki Ideatour

Od sześciu lat pociągi świata zaprzątają całą naszą turystyczną pasję. Wybieramy dla Was atrakcyjne programy organizowane przez uznanych operatorów pociągów w Europie i na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek kolejowych !
Radosław Skrodzki, dyrektor